«

»

Mar 29 2016

Święta Wielkanocne 2016

20160326_180205Co roku Wielka Sobota w naszej parafii oznacza uroczystą Wartę przy Grobie Pańskim przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gwoźnicy Górnej oraz Dolnej. Od godz. 8:00 zebraliśmy się celem wprowadzenia pierwszej zmiany Warty. O godz. 10:00 trzech druhów z naszej OSP

udało się z ks. Bogdanem Janikiem na świecenie pokarmów do Gwoźnicy Dolnej oraz przy przystanku obok p. Indyk. O godz. 18:00 poświęceniem ognia rozpoczęła się Liturgia Wielkiej Soboty, w której także braliśmy czynny udział. Następnego dnia o godz. 6:00 odbyła się Msza Rezurekcyjna zapoczątkowana uroczystą Procesją wokół kościoła m.in. udziałem z pocztów sztandarowych z OSP Gwoźnica Górna oraz Dolna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.