«

»

mar 18 2016

Pożar budynku gospodarczego w Jaworniku

20160318_052525W dniu 18-go marca o godz. 3:30 wyjechaliśmy zastępem GCBA Mercedes w sile 6-ciu ratowników do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Jawornik. Po dotarciu na miejsce zdarzenia natychmiast przystąpiliśmy do podania wody do samochodu GCBA MAN z OSP

Niebylec, gdyż wszystkie pojazdy przybyłe na miejsce opróżniły swoje zbiorniki i istniało zagrożenie zaprzestania podawania wody w miejscu pożaru. Następnie wraz z OSP Konieczkowa i OSP Jawornik naprzemiennie dowoziliśmy wodę i przetłaczali do MANa z OSP Niebylec. Działania zakończyliśmy ok. 6:50.

 

W akcji udział wzięłi:

  1. Kudła Mateusz

  2. Janusz Artur

  3. Wojtaszek Dawid

  4. Chyłek Stanisław

  5. Chyłek Piotr

  6. Janusz Bartosz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.