«

»

Mar 18 2016

Pożar budynku gospodarczego w Jaworniku

20160318_052525W dniu 18-go marca o godz. 3:30 wyjechaliśmy zastępem GCBA Mercedes w sile 6-ciu ratowników do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Jawornik. Po dotarciu na miejsce zdarzenia natychmiast przystąpiliśmy do podania wody do samochodu GCBA MAN z OSP

Niebylec, gdyż wszystkie pojazdy przybyłe na miejsce opróżniły swoje zbiorniki i istniało zagrożenie zaprzestania podawania wody w miejscu pożaru. Następnie wraz z OSP Konieczkowa i OSP Jawornik naprzemiennie dowoziliśmy wodę i przetłaczali do MANa z OSP Niebylec. Działania zakończyliśmy ok. 6:50.

 

W akcji udział wzięłi:

  1. Kudła Mateusz

  2. Janusz Artur

  3. Wojtaszek Dawid

  4. Chyłek Stanisław

  5. Chyłek Piotr

  6. Janusz Bartosz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.