«

»

Mar 13 2016

Strażacka Jazda Nocą Dla Hani

20160312_193110W sobotę 12-go marca udaliśmy się naszym samochodem GCBA Mercedes 1428AF do miejscowości Jedlicze. Na parkingu rafineryjnym odbyła się impreza charytatywna podczas, której prowadzona była kwesta na rzecz chorej na nowotwór złośliwy 20-sto miesięcznej Hani Gancarz,

mieszkanki Dobieszyna. Na imprezę, z powiatu krośnieńskiego, sanockiego, brzozowskiego, strzyżowskiego, jasielskiego i dębickiego zjechało łącznie 117 pojazdów! Przeprowadzono pokaz sygnalizacji świetlno-dźwiękowej co dało oszałamiający efekt.

Kolejnym etapem był pokaz ratownictwa technicznego oraz medycznego, na koniec rozdano pamiątkowe podziękowania i upominki dla przybyłych jednostek. Punktem kulminacyjnym imprezy był przejazd ulicami Jedlicza wszystkich przybyłych na imprezę wozów, co utworzyło ponad dwukilometrową kolumnę samochodów bojowych.

Jak podaje współorganizator, portal Krosno112.pl podczas zbiórki do puszek zebrano kwotę 20 954 PLN, którą w całości już przekazano rodzicom małej Hani. Gminę Niebylec reprezentowała tylko nasza jednostka, natomiast Powiat Strzyżowski dodatkowo OSP Frysztak i OSP Gogołów. Naszą OSP godnie reprezentowali: dh Mateusz Kudła, dh Bartosz Janusz, dh Michał Chyłek oraz dh Kamil Kozdraś.

20160312_192524

Więcej zdjęć oraz szerszą relację będzie można przeczytać wkrótce na portalu Krosno112.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.