«

»

Lut 07 2016

Powalone drzewo na drogę gminną

20160207_153206W niedzielę 7-go lutego o godz. 15:20 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie do powalonego drzewa na drogę w kierunku przysiółku Czarnotówki. Do zdarzenia udaliśmy się w

liczbie 5 ratowników. Po przyjeździe na miejsce przystąpiliśmy do usuwania miejscowego zagrożenia. Działania zakończyliśmy ok. godz. 16:00. W akcji brali udział:

  1. Kudła Piotr

  2. Kudła Mateusz

  3. Janusz Artur

  4. Janusz Bartosz

  5. Bator Grzegorz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.