«

»

lut 16 2016

Pożar kurnika w Konieczkowej

1455620321668W dniu dzisiejszym tj. 16.02.2016r. o godz. 11:45 zostaliśmy zaalarmowani o pożarze kurnika w miejscowości Konieczkowa. Do zdarzenia wyjechaliśmy zastępem GCBA Mercedes w sile 5 ratowników. Po przybyciu na miejsce akcji nasz Mercedes brał czynny udział w

zabezpieczeniu wodnym miejsca pożaru i wraz z samochodami z OSP Baryczka i OSP Jawornik dowoziliśmy wodę z punktu czerpania wodnego zbudowanego przez OSP Blizianka. Ponadto nasi strażacy brali udział w zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Do remizy powróciliśmy koło godz. 14:00
Poza wymienionymi jednostkami na miejscu działały również OSP Konieczkowa, OSP Lutcza, OSP Niebylec oraz zastęp GBA SCANIA i GCBA MAN z JRG Strzyżów.

W akcji brali udział:

  1. Dawid Wojtaszek

  2. Mateusz Kudła

  3. Artur Janusz

  4. Piotr Chyłek

  5. Grzegorz Bator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.