«

»

Lut 02 2016

Drzewo blokujące drogę powiatową

DSCN2575We wtorek 2-go lutego o godz. 15:00 odebraliśmy zgłoszenie o przewróconym drzewie na drogę powiatową przebiegającą przez naszą miejscowość. W ciągu paru minut wyjeżdża zastęp GCBA Mercedes w sile 5 ratowników. Na miejscu dokonaliśmy rozpoznania i

przystąpiliśmy do usunięcia zagrożenia. Na koniec sporządzono dokumentację fotograficzną, która została później przesłana do SKKP PSP w Strzyżowie. W działaniach brali udział:

  1. Dawid Wojtaszek

  2. Ryszard Stanisławczyk

  3. Piotr Kozdraś

  4. Artur Janusz

  5. Grzegorz Bator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.