«

»

Kwi 28 2013

Porządkowanie placu przy remizie

dscn1661W sobotę 27 kwietnia w godzinach popołudniowych zebraliśmy się celem porządkowania placu przy remizie. Działania polegały na usunięciu pozostałości budowlanych po remoncie garażu oraz elewacji na budynku. W dalszej kolejności naszym zadaniem było zamiecenie placu

z nagromadzonego szutru, pozostałości roślinnych i śmieci. Działania zakończyliśmy po godz 17:00.

Do pomocy w porządkach zgłosili się:

 1. Chyłek Stanisław

 2. Chyłek Piotr

 3. Pietrucha Józef

 4. Pietrucha Paweł

 5. Koczot Daniel

 6. Stanisławczyk Ryszard

 7. Żądło Wojciech

 8. Kudła Mateusz

 9. Dopart Bolesław

 10. Przyboś Dawid

 11. Drewaniak Mariusz

 12. Chyłek Urszula

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.