Maj 02 2013

Zabezpieczenie meczu GKS Aramix Niebylec

dscn16821-go maja w Święto Pracy, o godz 13:15 wyruszyliśmy do Niebylca, celem zabezpieczenia meczu Gminnego Klubu Sportowego „Aramix Niebylec”. Niebylecki klub w tym sezonie walczy o mistrzostwo w klasie A grupie Rzeszów I. 1-go maja rywalizowali oni z drużyną Piast Nowa Wieś.

Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 2:1. Mecz przebiegł w spokojnej i miłej atmosferze. Więcej informacji na temat meczu oraz drużyny można uzyskać na stronie klubowej GKS Aramix Niebylec (www.aramix.webd.pl)

W zabezpieczeniu meczu wzięli udział:

1. Wojtaszek Dawid

2. Chyłek Stanisław