«

»

cze 03 2022

Dzień Dziecka 2022

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Gwoźnicy Górnej zaprosiła naszą jednostkę na organizowany przez nich Dzień Dziecka. Przedstawiliśmy wyposażenie samochodu bojowego, ubrania specjalne które mogły przymierzyć na sobie. Przeprowadziliśmy konkurencje

sportowe dla poszczególnych klas.

 Były to m.in. bieg z przeszkodami i użycie hydronetek, slalom w workach, napełnianie węża pożarniczego wodą i przelewanie jej do wiaderka. Na koniec zrobiliśmy mały pokaz jak wygląda budowanie linii gaśniczej z podziałem na roty.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zaproszenie nas na to wydarzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.