«

»

maj 27 2022

Przedszkole w OSP

W tym tygodniu w czwartek (26.05.2022r.) naszą jednostkę po raz kolejny odwiedziły dzieci z pobliskiego przedszkola. Na początku wizyty nasi mali goście otrzymali dawkę wiedzy na temat pracy strażaków ochotników. Zostali zapoznani z umundurowaniem jakie stosuje się do akcji ratowniczych, sprzętem, które jest na

wyposażeniu naszej jednostki oraz to co znajduje się w samochodzie pożarniczym.

 Przedstawiliśmy sposób postępowania podczas sytuacji, gdzie jest poszkodowana osoba i wymaga udzielenia pierwszej pomocy. Oczywiście największą atrakcją był pokaz z budowania i zastosowania linii gaśniczej oraz przejażdżka samochodem strażackim.

 

Na koniec wizyty przedszkolaków zorganizowaliśmy dla nich mały poczęstunek. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny w naszej jednostce WSZYSTKICH DZIECI oraz Pań Opiekunek, było nam bardzo miło Was gościć i zapraszamy ponownie.

Dodaj komentarz