«

»

Lis 03 2017

Usuwanie skutków orkanu „Grzegorz”

W miniony weekend na wskutek silnych wiatrów interweniowaliśmy 3 razy. Pierwszym zdarzeniem było powalone drzewo na drodze gminnej w kierunku przysiółku „Poręby Gwoźnickie”, do tego „miejscowego zagrożenia” wyjechaliśmy w niedzielę 5.10.2017r. o godz.

11:16. Kolejno o godz. 19:00 wyjechaliśmy do zerwanego dachu w naszej miejscowości w rejonie DW 884 Domaradz-Przemyśl, tutaj działania zakończyliśmy o 21:40.
W poniedziałek 6.10.2017r. o godz. 6:09 Dyżurny SKKP PSP Strzyżów zadysponował nas do powalonego drzewa na drodze gminnej w kierunku przysiółku „Podlas”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.