«

»

Paź 08 2017

II Marsz Po Zdrowie

W niedzielę 8 października o godz. 14:00 w naszej miejscowości odbył się II Marsz Po Zdrowie, mający na celu zaszczepienie zdrowego stylu życia, integracje różnych grup wiekowych oraz popularyzację Nordic Walking jako czynnej formy wypoczynku.

Start oraz meta odbyły się na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Gwoźnicy Górnej. Trasa przebiegała przez pięknymi szlakami gwoźnickich przysiółków z przystankiem na największym szczycie „Patria”, gdzie my, jako OSP przygotowaliśmy ognisko i miejsce, gdzie uczestnicy mogli upiec kiełbaskę oraz posmakować regionalnych przysmaków przygotowanych przez KGW w Gwoźnicy Górnej. Dodatkowym naszym zadaniem było zabezpieczenie medyczne całego marszu.

Współorganizatorami marszu byli: OSP Gwoźnica Górna, KGW w Gwoźnicy Górnej, GOK i TMZN w Niebylcu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.