«

»

Kwi 17 2018

Usunięcie pnia drzewa

W sobotę 14-go kwietnia o godz. 9:00 udaliśmy się na cmentarz parafialny w Gwoźnicy Górnej celem usunięcia pnia drzewa, o które poprosił nas społeczny komitet odnowy pomników. Wraz z dh z OSP Gwoźnica Dolna

przystąpiliśmy do działań. Po ok 1h30min wróciliśmy do koszar.

W działaniach z naszej OSP uczestniczyli

  1. Stanisław Chyłek
  2. Piotr Kozdraś
  3. Bartłomiej Dopart
  4. Krzysztof Koza
  5. Grzegorz Bator
  6. Kamil Kozdraś

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.