«

»

kw. 17 2018

Usunięcie pnia drzewa

W sobotę 14-go kwietnia o godz. 9:00 udaliśmy się na cmentarz parafialny w Gwoźnicy Górnej celem usunięcia pnia drzewa, o które poprosił nas społeczny komitet odnowy pomników. Wraz z dh z OSP Gwoźnica Dolna

przystąpiliśmy do działań. Po ok 1h30min wróciliśmy do koszar.

W działaniach z naszej OSP uczestniczyli

  1. Stanisław Chyłek
  2. Piotr Kozdraś
  3. Bartłomiej Dopart
  4. Krzysztof Koza
  5. Grzegorz Bator
  6. Kamil Kozdraś

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.