«

»

Kwi 03 2018

Święta Wielkanocne 2018

Na przełomie marca i kwietnia obchodziliśmy uroczyste Święta Wielkiej Nocy. Tradycyjnie jak co roku wraz z OSP Gwoźnica Dolna braliśmy czynny udział tych dniach począwszy od Wielkiej Soboty, gdzie od rana pełniliśmy wartę przy Bożym Grobie, a o godz. 9:00 wraz z

ks. Tomaszem Błaż i druhami z Gwoźnicy Dolnej udaliśmy się na święcenie pokarmów. Wieczorem braliśmy udział w Liturgii Wielkiej Soboty, rozpalając ogień i uczestnicząc w Mszy Świętej. W Wielką Niedzielę o godz. 6:00 odbyła się Msza Rezurekcyjna poprzedzona krótką procesją na terenie naszej świątyni z uwagi na padający w tym dniu deszcz oraz prowadzone prace wokół kościoła.

Dziękujemy ks. Proboszczowi Zygmuntowi Mularskiemu, za umożliwienie brania czynnego udziału w Świętach Wielkanocnych nam i kolegom z OSP Gwoźnica Dolna oraz Sołtysowi Piotrowi Kozdrasiowi za udostępnienie nam Domu Wiejskiego.

Poniżej zapraszamy do obszernej galerii zdjęć z przebiegu tegorocznych Świąt Wielkanocnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.