«

»

sty 27 2022

Pożar w budynku mieszkalnym

W dniu 26.01.2022r. (środa)  o godz. 11:44 zostaliśmy zadysponowani z SKKP w Strzyżowie do zadymienia w budynku mieszkalnym, które miało miejsce w naszej miejscowości. Po dojeździe na miejsce zdarzenia i po rozpoznaniu okazało się, że mamy do czynienia z pożarem poddasza.

Podjęliśmy odpowiednie działania, aby ugasić ten pożar. Do zdarzenia zostały dodatkowo zadysponowane zastępy:

  • GCBA JRG Strzyżów

  • GBA JRG Strzyżów

  • SHD JRG Strzyżów

  • OSP KSRG Konieczkowa

  • Policja

Do zabezpieczenia rejonu operacyjnego zaalarmowano OSP Wiśniowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.