«

»

sty 15 2022

Pogrzeb ś.p. dh Grzegorza Batora

W czwartek 13.01.2022r. uczestniczyliśmy w ostatniej wędrówce naszego ś.p. druha Grzegorza Batora.

Dh Grzegorz ur. się 9-go czerwca 1968r. Od najmłodszych lat był członkiem naszej jednostki, pełniąc z dużym zaangażowaniem i poświęceniem posługę mieszkańcom Gwoźnicy. W 2010r. wraz z innymi strażakami ukończył

kurs podstawowy i został włączony w szeregi Jednostki Operacyjno Technicznej. W latach 2011-2016 pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu OSP.

Dh Grzegorz miał ogromny wkład w przygotowanie do wprowadzenia do podziału bojowego, pozyskanego z Policji samochodu ARO, a także na późniejszego jego serwisowanie. Jego życie cechowała niesamowita skromność i ogromna chęć pomocy drugiemu człowiekowi, której nigdy nie odmawiał.

 

Żegnaj Przyjacielu! Spoczywaj w pokoju!

Na Mszę pogrzebową przybyły poczty sztandarowe z zaprzyjaźnionych jednostek OSP: Gwoźnica Dolna, Konieczkowa, Niebylec, Gwoździanka, Połomia, Lutcza oraz Blizianka. Dziękujemy za obecność jednostek na tej uroczystości pogrzebowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.