«

»

gru 16 2020

Pomoc Bibliotece Publicznej

W ostatnim czasie do naszej świetlicy, tymczasowo przeniesiona została Biblioteka Publiczna w Gwoźnicy Górnej, z uwagi na prowadzony remont w dotychczasowym miejscu. Był to świetny moment z uwagi na obecnie panującą sytuację w naszym kraju, gdzie nie

mogą odbywać się imprezy czy też spotkania w większym gronie, które normalnie odbywały by się na naszej świetlicy. W środę 16-go grudnia w godzinach popołudniowych, na prośbę Pani Agnieszki Daszykowskiej, druhowie z naszej jednostki pomogli przy przenosinach do nowo wyremontowanego obiektu biblioteki.
Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy pomóc zarówno w tymczasowym lokum, a także w powrocie kilku tysięcy książek do swojego macierzystego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.