«

»

wrz 14 2020

Powitanie nowego Proboszcza

W niedzielę 30.09 br. o godz. 10:30 na mszy św. w naszym kościele parafialnym, odbyło się uroczyste powitanie nowego proboszcza ks. Gabriela Tendelskiego. Delegacja z organizacji z naszej parafii symbolicznie pożegnała i podziękowała za pracę ks. prałatowi Zygmuntowi

Mularskiemu za wieloletnią posługę w parafii Gwoźnica, a następnie powitała nowego proboszcza ks. Gabriela Tendelskiego. W instalacyjnej mszy św. uczestniczyły poczty sztandarowe z OSP Gwoźnica Górna i Dolna, a także schola parafialna. Wspólną koncelebrę mszy św. prowadzili: ks. Artur Grzęda- dziekan dekanatu czudeckiego i kapelan gminny strażaków, ks. Gabriel Tendelski – proboszcz parafii Gwoźnica, ks. prałat Zygmunt Mularski – były proboszcz parafii Gwoźnica, ks. Mariusz Skiba – ksiądz rodak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.