«

»

lut 02 2019

Podejrzenie tlenku węgla

Dziś o 17:07 zostaliśmy zadysponowani do nietypowego zdarzenia. Z uwagi na niejasne zgłoszenie, dotyczące pożaru budynku mieszkalnego, mogliśmy się spodziewać wszystkiego. Po dotarciu na miejsce, nie było widać oznak ani dymu ani ognia. W uzbrojeniu w Sprzęt Ochrony Dróg

Oddechowych weszliśmy do budynku, gdzie zastaliśmy mężczyznę w łóżku, który stwierdził że ma zawroty głowy i czuł swąd dymu. Dokonaliśmy pomiaru zawartości tlenku węgla, gdzie miernik nie wykazał obecności CO w powietrzu, a poziom tlenu był w normie. OSP Konieczkowa sprawdziła także kamerą termowizyjną szczelność komina, gdzie również nie stwierdzono zagrożenia. Do czasu przybycia ZRM udzieliliśmy wsparcia psychicznego osobie zgłaszającej. Na miejsce zadysponowano także Policję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.