«

»

Gru 09 2017

Ostatnia droga ś.p. dh Zdzisława Kąkola

W sobotę 25-go listopada pożegnaliśmy naszego dh Zdzisława Kąkola, który we wtorek 22-go listopada, odszedł na wieczną służbę. Dh Zdzisław urodził się 16-go marca 1942r. W ostatnich latach był honorowym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Gwoźnicy Górnej,

a wcześniej jako czynny członek, bardzo udzielał się na rzecz naszej jednostki. Brał m.in. udział w budowie remizy.
W ostatniej drodze ś.p. dh Zdzisława Kąkola brali udział strażacy z OSP Gwoźnica Dolna oraz delegacje pocztów sztandarowych z OSP Gwoźnica Dolna i OSP Blizianka.
Dowódcą uroczystości był dh Wiceprezes Stanisław Chyłek, który wygłosił pożegnalną mowę w imieniu OSP nad grobem ś.p. dh Zdzisława Kąkola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.