«

»

Gru 20 2017

IX Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników „Kopalnia Soli Wieliczka 2017”

W sobotę 9-go grudnia w miejscowości Wieliczka odbył się IX Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników „Kopalnia Soli Wieliczka 2017”. Nie mogło tam zabraknąć także i nas, gdzie po raz czwarty z rzędu próbowaliśmy swoich sił w pokonaniu około 650 stopni  w pełnym

umundurowaniu i ze specjalistycznym sprzętem ważącym około 25kg, wspinając się po wąskich drewnianych schodach pokonując wysokość względną ok 110m. W tym roku udało nam się uzyskać czas 6:03.97 min, co dało nam doskonałe 9 miejsce wśród 53 drużyn w grupie OSP, a w generalnej klasyfikacji (m.in. PSP, OSP) miejsce 30 na 109 drużyn.

Tutaj oficjalne wyniki wszystkich drużyn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.