«

»

Maj 31 2018

Boże Ciało 2018

31-go maja w czwartek przypadało święto Bożego Ciała. Tradycyjnie jak co roku, w tym dniu w naszej parafii organizowana jest msza św. poza kościołem, a następnie uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem, kolejno do czterech ołtarzy przygotowanych przez parafian.

W tym roku Eucharystia odbyła się na terenie przysiółka Jamne koło Państwa Babiarzów i Brzuszków, a procesja zakończyła się przy Grocie Matki Bożej obok kościoła. Jak co roku, tak i w tym braliśmy czynny udział w tym wydarzeniu, zarówno w obsłudze liturgicznej, pocztem sztandarowym oraz zabezpieczeniem trasy procesji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.