«

»

Cze 05 2015

Boże Ciało 2015

DIMG_7536nia 4 czerwca obchodziliśmy święto Bożego Ciała. Tradycyjnie już w naszej parafii w tym dniu odprawiana jest msza św. co roku na terenie innego przysiółka. W tym roku Eucharystia oraz Procesja odbyły się na przysiółku Kąty Gwoźnickie.

 

O godz. 10:00 kapłani z naszej parafii rozpoczęli uroczystą mszę świętą. Po zakończeniu Eucharystii wierni udali się na Procesję w kierunku naszej remizy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.