«

»

Cze 13 2015

Odpust Parafialny 2015

DSC0659013-go czerwca co roku obchodzimy odpust parafialny. W tym roku uroczysta msza św. odpustowa odbyła się o godzinie 11:00. Do naszej parafi przybyli wszyscy proboszczowie z dekanatu czudeckiego oraz kapłani zaproszeni przez naszego Księdza Proboszcza.

 

Święto to swym udziałem uświetnili strażacy z naszej jednostki, Orkiestra Parafialna, poczty sztandarowe z OSP Gwoźnica Górna i Zespołu Szkół w Gwoźnicy Górnej Po zakończeniu mszy św. odbyła się procesja wokół kościoła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.