«

»

paź 02 2019

Zerwany dach w Gwoźnicy Dolnej

30-go września i 1-go października zadysponowani zostaliśmy do prac związanych z zerwanym dachem w miejscowości Gwoźnica Dolna. W poniedziałek niewiele po godz. 17:00 silnie wiejący wiatr zerwał połać dachową na

jednym z budynków mieszkalnych w Gwoźnicy Dolnej. Do zdarzenia wyjechaliśmy kilka minut po 17:00 i prowadziliśmy działania do ok 22:00 wraz ze strażakami z Gwoźnicy Dolnej, Konieczkowej i JRG Strzyżów. Dzień później przed godz. 10:00 wyjechaliśmy znów  w to samo miejsce celem lepszego zabezpieczenia dachu. Działania prowadziliśmy wraz z kolegami z OSP Gwoźnica Dolna oraz JRG Strzyżów. Na miejscu byli również redaktorzy z TVP oraz TVN prowadząc transmisje na żywo  z miejsca zdarzenia.

1 komentarz

  1. Marzena

    Wrzesień ma 30 dni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.