«

»

maj 30 2021

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze 2021

Ze względu na stan epidemiologiczny , spowodowany wirusem Covid-19 w Polsce, zebrania sprawozdawczo-wyborcze w jednostkach OSP odbyły się w późniejszych terminach.

W naszej jednostce odbyło się w sobotę 29.05.2021r.o godzinie 18:00, na którym zostało przedstawione sprawozdanie z działań za rok 2020 oraz został wybrany nowy skład zarządu jak również komisja rewizyjna.

Zebranie otworzył Prezes dh Józef Słupek i przywitał przybyłych zaproszonych gości. Na przewodniczącego zebrania został wybrany dh Mateusz Kudła, który dalej poprowadził zebranie. Po przedstawieniu poszczególnych sprawozdań z działalności naszej jednostki, ustępujący zarząd otrzymał absolutorium za 2020 rok. Przewodniczący zebrania przedstawił plan działań na 2021 rok.

Nowy zarząd naszej jednostki przedstawia się następująco:

 • Prezes – Józef Słupek

 • Wiceprezes – Naczelnik – Piotr Kozdraś

 • Wiceprezes – Artur Janusz

 • Wiceprezes – Piotr Kudła

 • Zastępca Naczelnika – Mateusz Kudła

 • Sekretarz – Adrian Lubas

 • Gospodarz – Jan Walus

 • Skarbnik – Józef Pietrucha

 • Członek Zarządu – Bartosz Janusz

W skład komisji rewizyjnej weszli:

 • Przewodniczący – Stanisław Chyłek

 • Sekretarz – Kamil Kozdraś

 • Członek – Urszula Chyłek

Nowo wybranemu zarządowi oraz komisji rewizyjnej życzymy samych sukcesów, miłej współpracy i dużo satysfakcji z działalności na rzecz naszej jednostki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.