«

»

Lut 05 2018

Walne Zebranie Sprawozdawcze 2018

27-go stycznia o godz. 17:00 w świetlicy naszej OPS, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze. Prezes Zarządu OSP dh Józef Słupek otworzył zebranie i przedstawił porządek zebrania, po czym został wybrany Przewodniczącym zebrania. Naczelnik dh Mateusz Kudła

odczytał sprawozdanie z działań operacyjnych w roku 2017 oraz aktualny stan osobowy Jednostki Operacyjno-Technicznej. Na koniec Walne Zebranie Sprawozdawcze uzyskało absolutorium za rok 2017. Głos zabrali także przybyli goście tj. Z-ca Dowódcy JRG kpt. Damian Łojek, Kierownik Posterunku Policji asp. sztab. Mariusz Florek, Wiceprezes Oddziału Gminnego Zarządu ZOSP RP dh Jan Błądziński, Prezes OSP Gwoźnica Dolna dh Andrzej Pilecki, Naczelnik OSP Gwoźnica Dolna dh Grzegorz Jakóbski i inni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.