«

»

Wrz 02 2014

Usunięcie gniazda szerszeni w Niebylcu

dscn2335W dniu 1 września ok godz. 19:00 zostaliśmy zadysponowani do gniazda szerszeni w miejscowości Niebylec. Po dojeździe na miejsce udaliśmy się na rozpoznanie i przystąpiliśmy do działań, które polegały na rozebraniu części

sufitu celem dotarcia do gniazda i usunięcia go.

W działaniach brali udział:

  1. Chyłek Stanisław

  2. Kudła Piotr

  3. Chyłek Piotr

  4. Kudła Mateusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.