«

»

Paź 30 2018

Uprzątnięcie parkingu przy cmentarzu

W sobotę 27-go października o godz. 9:00, na prośbę ks. Proboszcza oraz Rady Parafialnej, wyjechaliśmy na cmentarz parafialny w naszej miejscowości. Naszym zadaniem, realizowanym wspólnie ze strażakami z

OSP Gwoźnica Dolna, było oczyszczenie rowu i udrożnienie przepustów przy cmentarzu przed zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, gdzie naszą parafialną nekropolie nawiedzi setki osób, także z innych parafii. Działania trwały do ok godz. 12:00.
Z naszej OSP brali udział:

  1. Stanisław Chyłek

  2. Piotr Kozdraś

  3. Kamil Kozdraś

  4. Ryszard Stanisławczyk

  5. Józef Pietrucha

  6. Dawid Wojtaszek

  7. Wojciech Żądło

  8. Radosław Kiełbasa

  9. Dawid Kowalski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.