«

»

sty 06 2020

Samochód osobowy wypadł z drogi

W poniedziałek 6-go stycznia o godz. 14:59 zostaliśmy powiadomieni o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego w naszej miejscowości. Po dojeździe na miejsce akcji okazało się, że na zakręcie z uwagi na śliską nawierzchnię samochód osobowy wypadł z drogi, wpadł do rowu i przewrócił się na bok.

Pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd o własnych siłach przed przyjazdem służb. Na miejscu działały także zastępy z JRG Strzyżów i OSP Konieczkowa, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.

2 Komentarze

  1. Alan

    Proszę mi powiedzieć czy ma jakiekolwiek uzasadnienie użycie tyłu sił i środków do takiego zdarzenia drogowego?

    1. Mateusz

      Wszelakie tego typu pytania kierować do Rzecznika Komendanta Powiatowego PSP w Strzyżowie. Co do dyspozycji SiŚ do zdarzenia, to są określone procedury, które się stosuje w zależności od rodzaju zgłoszenia i pewno tutaj szukał bym odpowiedzi na to pytanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.