«

»

Mar 16 2014

Pożar suchej trawy w Gwoźnicy Dolnej

dscn2196W piątek 15 marca o godz. 17:20 zostaliśmy zadysponowani do pożaru suchej trawy na terenie Gwoźnicy Dolnej. Z racji, iż w naszej strażnicy odbywało się szkolenie, w którym brali udział m.in. czynni strażacy z naszej OSP wyjechaliśmy

w bardzo szybkim tempie. 6-ścio osobowy zastęp pod dowództwem dh Mateusza Kudła dotarł na miejsce i przy pomocy podręcznego sprzętu gaśniczego w postaci tłumnic oraz lini gaśniczej przystąpił do działań. Na miejsce pożaru dotarły jeszcze zastęp GBA OSP Konieczkowa 567 R 55, GCBA OSP Niebylec 569 R 43 oraz GBA JRG Strzyżów 561 R 21. Do remizy powróciliśmy ok godz 18:30.

W akcji brali udział:

  1. Kudła Mateusz

  2. Chyłek Stanisław

  3. Janusz Artur

  4. Kozdraś Piotr

  5. Bator Grzegorz

  6. Pietrucha Józef

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.