«

»

maj 04 2018

Pożar budynku mieszkalnego

W piątek 4-go maja o godz. 17:55 zostaliśmy zaalarmowani do pożaru budynku mieszkalnego w naszej miejscowości (przysiółek Poręby). Do zdarzenia wyjechaliśmy samochodem GCBA Mercedes w sile 6-ciu ratowników. Na miejsce zastały zadysponowane także

dwa zastępy z JRG Strzyżów, GBA i SLRt z OSP Konieczkowa, GCBA z OSP Niebylec, GBA OSP Blizianka

W akcji brali udział:

 

Piotr Kozdraś

Dawid Wojtaszek

Stanisław Chyłek

Józef Pietrucha

Piotr Kudła

Grzegorz Bator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.