«

»

lut 22 2021

Pożar budynku gospodarczego

W nocy 19-go lutego o godz. 1:38 zostaliśmy zaalarmowani do pożaru budynku gospodarczego w Gwoźnicy Górnej. Do zdarzenia wyjechaliśmy w 6-cio osobowej obsadzie. Na miejscu zastaliśmy płonący budynek gospodarczy w bliskiej odległości budynku mieszkalnego. Do działań

zadysponowano także 2x JRG Strzyżów, OSP KSRG Konieczkowa, OSP KSRG Niebylec, OSP Gwoźnica Dolna, OSP Blizianka, OSP Baryczka. Do remizy powróciliśmy ok godz. 5:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.