«

»

Maj 22 2013

Pokaz strażacki dla przedszkolaków 2013

dscn1813Dnia 22 maja 2013r. w naszej remizie gościliśmy przedszkolaków z miejscowego Zespołu Szkół. Dzieci zostały oprowadzone po świetlicy oraz garażu, a także mogły zobaczyć nasz samochód oraz sprzęt na nim umieszczony. Zaprezentowaliśmy dawny

system alarmowy w postaci syreny na korbkę, która była wykorzystywana kilkadziesiąt lat temu, jak również dzisiejszy system alarmowy i sposób powiadamiania strażaków o akcji. Kolejną atrakcją dla dzieci była możliwość poczucia się choć przez chwilę jak strażak. Każde dziecko mogło potrzymać w rękach prądownice oraz wąż napełniony wodą. Na koniec, co okazało się największą atrakcją był przejazd wozem strażackim przez Gwoźnicę.

W pokazie brali udział:

  1. Kudła Mateusz

  2. Kozdraś Piotr

  3. Żądło Wojciech

  4. Pięciak Janusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.