wrz. 29 2021

Pogrzeb ś.p. dh Stanisława Walusa

W środę 22-ego września uczestniczyliśmy w uroczystości pogrzebowej naszego druha, wieloletniego Skarbnika Stanisława Walusa, który zmarł 20.09.2021r.

Przez ok. 45 lat był członkiem ochotniczej straży pożarnej , w latach 1974-2021 pełnił funkcję Skarbnika w zarządzie,

udzielał się społecznie, był zaangażowany przy budowie naszej remizy. Jako jeden z pierwszych naszych strażaków posiadał uprawnienia dowódcy sekcji.

Serdecznie dziękujemy za przybycie strażaków z zaprzyjaźnionych jednostek wraz z pocztami sztandarowymi: OSP Gwoźnica Dolna, OSP KSRG Konieczkowa, OSP Blizianka.