«

»

wrz 03 2023

PIKNIK STRAŻACKI 2023

W niedzielę (27.08.2023r.) OSP Gwoźnica Górna zorganizowała piknik strażacki, który miał na celu przybliżenie pracy strażaków ratowników podczas działań ratowniczych.

Na piknik przybyły zaproszone jednostki z KP PSP Strzyżów, która przyjechała dwoma samochodami: Scanią oraz podnośnikiem SHD oraz pobliska jednostka OSP KSRG Konieczkowa.

Odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jak również pokaz ratownictwa technicznego, z elementami ratownictwa medycznego, który wykonała OSP KSRG Konieczkowa. Ponadto były  różne atrakcje dla dzieci, m.in. zjeżdżalnia, różne konkurencje przygotowane przez strażaków PSP Strzyżów i OSP Gwoźnica Górna, za które były nagradzane przygotowanymi upominkami. Przygotowany został pokaz mody strażackiej, gdzie można było zobaczyć różne oblicza strażaka.

Cały piknik był również uświetniony występami zespołów z GOK Niebylec: Orkiestra Dęta z Niebylca, zespół Alebabki oraz grupa taneczna. Duże zainteresowanie miało malowanie twarzy dzieci przez panie animatorki.

Szczególne podziękowania chcemy skierować do firmy RYZO AUTO ZŁOM z Jasienicy Rosielnej, która dostarczyła samochód do pokazu ratownictwa technicznego.

Dzięki ofiarności sponsorów mogliśmy uatrakcyjnić naszą imprezę, a są to:

  • Z.P.U.H „ZORTRAK” Zofia Sowa

  • Firma Produkcyjno-Handlowa BiT Witek z Niebylca

  • Solankowe Zacisze Baryczka

  • Stacja Paliw „Michał” – Gabriela Żak

  • Grand Event Promotion Sp. z o.o

  • Pałys-System –  Roman Pałys

  • Prywatna Komunikacja Samochodowa Leszek Kozdraś

 

Zdjęcia z pikniku wykonał dh Michał Pietrzyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>