«

»

lut 25 2020

Osoba leżąca na drodze

24-go lutego o godz. 17:10 wyjechaliśmy do nietypowego zdarzenia drogowego. Ze zgłoszenia wynikało, że wyjazd dotyczy potrącenia pieszego. Po dojeździe na miejsce zastaliśmy osobę leżącą na jezdni z obrażeniami głowy. Dwóch naszych druhów już udzielało pierwszej pomocy i zaopatrzyli rany głowy, a także przeprowadzili badanie

urazowe. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przetransportowaniu poszkodowanego na nosze oraz tlenoterapia. Po przyjeździe na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego, przekazaliśmy poszkodowanego załodze karetki. Przybyła na miejsce Policja, nie stwierdziła by osoba ta została potrącona przez samochód z uwagi na charakter obrażeń ciała. Po ok godzinie wróciliśmy do remizy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.