«

»

Cze 25 2012

Ewakuacja szkoły w Konieczkowej

dscn0971W dniu 25 czerwca o godz 11:30 zostaliśmy zaalarmowani do działań związanych z ewakuacją szkoły w Konieczkowej. Działania te miały na celu sprawdzić organizacje oraz szybkość prowadzonej ewakuacji przez naczycieli. W akcji uczestniczyły także zastępy

Ochotniczej Straży Pożarnej z Konieczkowej, Niebylca oraz Gwoźnicy Górnej. Teren szkoły został częściowo sztucznie zadymiony. Strażacy w aparatach oddechowych sprawdzili czy wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły opuścili budynek. Została rozwinięta także linia gaśnicza na wypadek wybuchu pożaru. Po zakończonej ewakuacji druhowie z OSP Konieczkowa zademonstrowali działanie gaśnicy.

W działaniach brali udział:

  1. Chyłek Stanisław

  2. Wojtaszek Dawid

  3. Kudła Mateusz

  4. Pięciak Janusz

  5. Bator Grzegorz

  6. Lubas Arkadiusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.