«

»

Wrz 23 2018

Ćwiczenia przy Muzeum im. Juliana Przybosia

W czwartek 20-go września o godz. 10:00 wzięliśmy udział w ćwiczeniach na obiekcie Muzeum im. Juliana Przybosia w Gwoźnicy Górnej. Założeniem ćwiczeń był dojazd na miejsce zdarzenia, ewakuacja osoby poszkodowanej przygniecionej przez belkę z płonącego budynku, gaszenie

budynku objętego ogniem i obrona pobliskiego lasu i zabudowań oraz budowa punktu czerpania wody na rzece Gwoźnica. W ćwiczeniach wzięła udział nasza jednostka samochodem GCBA Mercedes, GBA  Star z OSP Konieczkowa i GCBA MAN z JRG Strzyżów. OSP Konieczkowa przeprowadziła ewakuację osoby poszkodowanej z budynku, my natomiast zajęliśmy się budową dwóch lini gaśniczych oraz zasilania wodnego z GCBA MAN JRG Strzyżów. Działaniami dowodził  kpt. Artur Żmudziński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.