Lip 08 2020

Bitwa o wozy ! ! !

Szanowni mieszkańcy Gwoźnicy, ale i całej naszej Gminy Niebylec!

W drugiej turze wyborów prezydenckich ponownie zatwierdzona zastała bitwy o wozy strażackie!
W związku z tym prosimy o jak najliczniejsza frekwencję w zbliżających się wyborach. Gmina, w której w danym województwie (według podziału administracyjnego na poprzednich 49 województw) będzie miała najwięcej głosów, otrzyma promesę na zakup samochodu strażackiego w kwocie 800 tys. złotych!

Dlatego apelujemy o udział w głosowaniu i oddanie głosu według własnego uznania! Najważniejszy jest udział w wyborach!

WAŻNE!
Około godz. 14:00 będzie podstawiony autobus dla mieszkańców Kątów Luteckich znajdujących się w spisie wyborców w miejscowości Lutcza, który dowiezie do lokalu wyborczego!

Więcej informacji w linku: